Job Address(es)

Gross approximate salary / month in euro

900 €

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

Cerinte:

-studii superioare (economice )
-experienta de minimum doi ani pe o pozitie similara
-foarte buna cunoastere de operare Microsoft Office (Excel)
-capacitate de analiza si sinteza
-capacitate de interpretare si corelare a informatiilor
-implicare si orientare catre rezultat
-abilitati de comunicare si adaptare rapida la un mediu dinamic si la conditiile de stres
-foarte bune abilitati de gestionare a resurselor ,a timpului ,a planificarii actiunilor ,a organizarii si a raportarii

Responsabilitati

-intogmirea de situatii,rapoarte si analize a activitatii de vanzari si elaborarea altor tipuri de rapoarte /saptamanale/lunare/trimestriale/anuale ,cerute de management
-analiza variatiilor fata de buget /forcast
-analiza performantei sistemelor de vanzari si a metodelor implementate
-asigurarea suportului tehnic informational,pregatirea si sistematizarea datelor in formatele solicitate de management
-imtocmirea rapoartelor de statistica
-urmarirea ,analizarea si intocmirea de rapoarte privind realizarea obiectivelor financiare
-mentinerea unei stranse colaborari cu toate departamentel
-realizarea periodica de rapoarte de stoc

Beneficii :

-echipa tanara
-salariu motivant