Job details

Reprezentant vanzari

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
500 - 600 €
Number of vacancies
1

Producator cu traditie, Clasic Market Construct este o fabrica de ferestere si usi reinventate pentru viata moderna. Pe langa produsele de baza, le oferim clientilor nostri o varietate de accesorii: plase de insecte, rulouri exterioare, glafuri, sisteme antiefractie etc., dar si solutii arhitecturale moderne pentru inchiderea teraselor (private sau din domeniul HORECA), inclusiv pergole.

Descrierea candidatului ideal:

  • Abilitati de comunicare, organizare, negociere si prezentare
  • Personalitate dinamica, organizata, placuta
  • Seriozitate, responsabilitate, perseverenta, punctualitate, atitudine pozitiva si orientare catre client
  • Experienta in domeniul vanzarilor, de preferat in domeniul tamplariei PVC/Al sau constructii
  • Permis de conducere categoria B
  • Studii superioare, de preferat intr-un domeniu tehnic / constructii

Responsabilitati:

  • Identificarea potentialilor clienti
  • Ofertare si negocierea proiectelor
  • Incheierea contractelor si lansarea comenzilor
  • Activitatea se desfasoara in showroom si pe teren

Oferim:

  • posibilitati de avansare in cariera
  • pachet motivant de beneficii salariale
  • cursuri de leadership