Job details

AGENT LIVRATOR

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Number of vacancies
2

Descrierea jobului:

Transport și montaj fotolii cu masaj la clienți premium pe toată suprafața României.

Pentru fiecare client oferim transport, montaj și instruire. Pe fiecare mașină de 3,5 tone sunt câte două persoane, se lucrează în echipă. Disponibilitate pentru deplasări.

Avantaje oferite de companie:

Salariu fix + Diurnă

Colectiv tânăr în continuă dezvoltare profesională și posibilitate de promovare.

Candidatul ideal:

Trebuie să fie o persoană tânără, deschisă, comunicativă, responsabilă, dornică să lucreze într-o companie în continuă dezvoltare și să fie întotdeauna orientată către rezultate foarte bune. Deținerea permisului de conducere categoria B minim 1 an este obligatorie.

Angajatul ideal trebuie să fie punctual, ordonat și să aibă un aspect fizic plăcut.

Posturi disponibile: 2

Descrierea companiei Masatto:

Compania Masatto se ocupă cu vânzarea și distribuirea fotoliilor profesionale și terapeutice de masaj de peste 7 ani în România si Europa.

Misiunea noastră este de a promova terapia prin masaj ca o soluție concretă în lupta cu stresul cotidian. Ne propunem să fim un standard de relaxare, să aducem un plus societății prin sănătate, să contribuim la echilibrul mental și fizic al fiecărui client, angajat, și partener.

Avem showroom-uri de prezentare în Cluj-Napoca, Timișoara, Piatra Neamț, București, Voluntari.