Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Operator Productie Publicitara si Montaje

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
Romanian - Medium
Monthly net salary
400 - 500 €
Number of vacancies
1

Căutam un nou coleg cu atitudine profesionista care sa se alăture echipei FormTex in poziția de Operator Productie si Montaj

RESPONSABILITATI:

• Finisare materiale publicitare conform specificații;

• Proba printuri textile (acolo unde este nevoie);

• Realizare colete pentru expediere comenzi;

• Ocazional livrări la clienți (București) si montaje ușoare pentru produsele companiei (sisteme expoziționale cu print textil);

CERINTE:

• Permis de conducere;

• Abilitatea de a lucra în echipă, sub presiune și a face față cu termene limite;

• Persoană responsabila, loiala, comunicativa, constructiva și energica;

• Studii medii;

OFERIM:

• Salariu competitiv; Tichete de masa;

Un mediu de lucru prietenos intr-o echipa tânăra si ambițioasa;

• Suport continuu si îndrumare din partea colegilor;

DESPRE NOI

FormTex este o echipa in creștere si țintim sa devenim lider European pe domeniul pe care activam.

Producem si comercializam sisteme de expunere portabile prin care ne ajutam clienții sa comunice la evenimente.

Daca ai participat la o expoziție sau la un eveniment de mari dimensiuni probabil ai avut ocazia sa întâlnești o parte din produsele noastre.

Creștem rapid și același lucru il vei face si tu. De la începutul din 2014 am evoluat de la un furnizor local la un competitor regional din sfera de producție publicitara.

Daca ești interesat sa ni te alături, contactează-ne pentru a afla mai multe detalii!