Job details

Agent de curățenie/Femeie de serviciu

Responsive Employer
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Grawe România Asigurare SA se confruntă cu o parte a grupului Grazer Wechselseitige Versicherung care valorifica experien acumulat în anii 190 și apoi există pentru a fi reconsiderat la nivel central și european de investiții financiare, de stabilitate și de capacitate.
Compania clienților mașinii, după caz, proprietatea bunuri, sanatoriul, accidentul și accidentul.
Activități intra-active, inclusiv deopotrivà, pe baza cultivării clientelei și pe baza continuității și acesității exploratorii.

Postul de Agent de Curățenie/ Funcție: Femeie de Serviciu pentru sediul central și a punctelor de lucru din București care să corespundă următoarelor cerințe:

Absolvent/a de studii medii;
Persoana serioasă, responsabilă, atentă la detalii, ordonată, rapida și meticuloasă;
Persoana cu aspect îngrijit, punctuala și sociabilă, capabilă de lucru individual și în echipă;
Dexteritate manuală și rezistența fizică;
Disponibilitate de a lucra norma întreagă.

Responsabilități:

Realizează curățenia periodică prin operații de curățire executate cu utilizarea de materiale specifice, în concordanță cu natura murdăriei de înlăturat, natura suprafeței și tipul spațiului de curățat;
Asigură curățenia și igienizarea periodică a spațiilor anexe (holuri, recepție, scări, spațiu de fumat, etc.), conform programului săptămânal de lucru conform procedurilor de lucru și standardului de calitate al societății;
Colectează, sortează și depozitează gunoiul în spatii special amenajate.

Beneficii :
Salariu fix, tichete de masă;
Asigurare medicala privata;
Contract de muncă perioadă nedeterminată.