Career level

Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)

Job Address(es)

Bucharest

This job is no longer active.

Candidatul ideal:

Cautam o persoană dornică de afirmare și cu bune abilitati informatice ce dorește să se implice pe termen lung în activitatea companiei. Dacă ai experiență in domeniul IT și cunoștințe minime comerciale, atunci sigur ești un candidat important pentru noi !
- Experiență în domeniile E-Commerce & SEO reprezintă un avantaj;
- Creativitate și imaginație;
- Lucru in echipa, propuneri constructive, orientare către rezultate.

Oferta noastră(beneficii):

* Salariu motivant *
* Echipă tânără *
* Bonusuri pentru performanță și implicare în activitate *
* Recompensarea creativității și a rezultatelor *
* Posibilități de promovare*
* Telefon și Laptop de serviciu *

Responsabilități (Nivel minim acceptat):

- Administrare magazin online, platforma Prestashop (Avansat);
- Cunoștințe de grafică (Mediu);
- Cunoștințe IT + HTML, CSS (Mediu-Avansat);
- Introducerea datelor, a produselor noi, actualizare preturi, semnalare erori, pe platforma magazinului online (Avansat);
- Suport tehnic & IT intern (Mediu).

Descrierea companiei și poziția pe piață:

Radar Group este cel mai mare importator și producător de articole de petrecere, baloane, tunuri cu confeti, lumânări, artificii de tort, ornamente și accesorii pentru decorațiuni din România.
- Lider in distribuția de articole party și baloane in Romania;
- Producător de tunuri cu confeti, lumânări, coifuri, măști;
- Distribuitor exclusiv al celor mai mari producători mondiali de articole de petrecere (Amscan, Anagram, Everts, Gemar, Qualatex, etc.)
- Furnizor de articole de petrecere și baloane în hypermarketuri (Auchan, Cora, Carrefour, Metro, etc.), supermarketuri, benzinarii, cofetării și colaboarea cu peste o mie de decoratori și revânzători de articole party și baloane din țară și străinătate.
- Pentru mai multe detalii, vă rugam accesați