Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre), Führungskraft (>10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Brutto-Gehalt pro Monat

3500 - 5000 €

Zugrav / vopsitor pentru echipa noastră din Germania

Salariu competitiv de douamiitreisute de euro net

Domeniul dumneavoastră de responsabilităţi cuprinde:

  • Lucrări de şlefuire în interior şi exterior
  • Lucrări de tapetare
  • Lucrări de vopsire
  • Tratarea cu grund
  • Lucrări de şpăcluire
  • Lucrări de tencuire
  • Realizarea izolaţiilor termice (nu neapărat necesar)
  • Lucrări de montare a pardoselilor

Ce ne dorim:

  • Pregătire profesională finalizată ca zugrav şi vopsitorau pregătire profesională comparabilă
  • Sunt neapărat necesare cunoştinţe de limba germană la nivel conversaţionalau engleza
  • Experienţă profesională de câţiva ani (cel puţin 2 ani)
  • Flexibilitate şi seriozitate, precum şi mod de lucru independent
  • Plăcerea de a profesa

Oferim:

  • Salariu lunar incepand de la douamiipatruzecisiopt euro brut plus o compensaţie lunară de nouasutezece euro net
  • Plata săptămânală a avansurilor
  • Asigurare tarifară (contract colectiv de muncă BAP/DGB)
  • Organizarea cazării în locaţia de prestare a serviciilor