TEHNICIAN / ELECTRICIAN TURBINE EOLIENE

Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Englisch

Einsatzort

Kingston upon Hull; Bremerhaven; Risskov

Responsabilitati

Asamblare, instalare, reparare, service şi întreţinere turbine eoliene în Europa.

Cerinte

  • Experienţă în asamblare, instalare, reparare, service şi întreţinere turbine eoliene.
  • Certificate valabile GWO şi Siemens nivel 2 & 3 / Vestas.
  • Permis de conducere cat. B.
  • Limba engleză nivel mediu scris şi vorbit;
  • Flexibilitate/disponibilitate de a călători în străinătate (în special Europa)

Beneficii Oferite

  • Hotel şi transport.
  • Posibilitate de avansare şi acumulare de noi cunoştinţe
  • Training pe perioada angajării

Descrierea firmei

Asamblare, instalare, service şi întreţinere parcuri eoliene în Europa. Pentru mai multe informatii, ne puteti contacta la telefonul de pe site-ul nostru.

Pentru a aplica, trimiteti CV-ul in limba engleza la emailul din sectiunea "Jobs" de pe site-ul nostru.