Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Einsatzort

Brutto-Gehalt pro Monat

1300 - 1600 €

Cerințe:

- Experiență de lungă durată în domeniul mobilei.

-Cunoștințe de bază limba germană

-De preferință permis și autoturism propriu (pentru deplasarea la locul de muncă)

-Citire plan/schiță montaj

Căutăm meseriași universali motivați cu spirit de echipa pentru montaj/ demontaj mobilă .

Responsabilități:
- Livrare la client;
- Montaj/ demontaj mobilă la față locului;

Timp de lucru: De luni pana Vineri (5 Zile)
max. 10 ore pe zi (intre 7:00 – 20:00)
Sambata daca este necesar / de preferat

Salariu:
Tamplar: de la 10,13 € Brut pe ora + 16 € Net pentru fiecare zi lucrata

Ajutor: de la 9,49 € Brut pe ora + 16 € Net pentru fiecare zi lucrata

Se ofera masina de la Firma pentru transport la locul de munca.
Costul este de 3,85 € pe zi, care se retine din salariu.

Cazare:€ pe luna, care se retine din salariu,
• locuințe complet mobilat,utilata,
• Camere cu 2-3 paturi, living, baie și bucătărie.

Imbracaminte de munca: este oferit

Lasati mesaje cu cv-ul dvs sau un numar de telefon sa va contactez.

Nu se percepe niciun comsion, firma Germana . Personal GmbH.