Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Einsatzort

Brutto-Gehaltsschätzung pro Monat

2000 - 2500 €

Ai experienta in Sudura MIG MAG, Aluminiu sau Montaj/Lacatuserie? Aplica acum si ai un job de Sudor sau Montator - chiar si FARA LIMBA GERMANA - in buzunar, la un angajator de top din Germania!
Castigi minim EUR/ luna net la 170 ore lucrate, semnezi contract de munca sigur, ai ore suplimentare si de noapte platite cu 25% mai mult si beneficiezi de sprijin din partea angajatorului pentru cazare ieftina si la indemana!
Profita urgent, plecarea este foarte rapida, fara comisioane si avem numai 4 locuri disponibile!

Responsabilitati Sudor (Montator):

- Se sudeaza piese de macara cu grosimi intre 10 – 60 mm
- Sudura multistrat
- Se lucreaza in schimburi

Cerinte:

- Experienta solida in sudura – angajatii au nevoie de autorizatii – se ocupa angajatorul dupa ce proba de lucru a reusit.
- Nu se cere cunoasterea limbii germane, dar aceasta poate reprezenta avantaj la selectie
- Avantaj posesor autoturism cu disponibilitate de deplasare la locul de munca
- Stabilitate, flexibilitate, punctualitate

Bonusuri:

- Sporuri ore de noapte si ore suplimentare platite extra, conform legislatiei muncii in Germania.