Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Ich rekrutiere umzugsbereite Kandidaten

Ja

Brutto-Gehalt pro Monat

2600 - 3000 €

Descrierea jobului:

  • realizarea sudurii MAG
  • sudează și execută construcții metalice în conformitate cu desenul tehnic

Cerințe:

  • cunsotinte solide ca sudor MAG
  • certificate valabile de sudor reprezintă un avantaj
  • cunoștințe în citirea  desenelor tehnice
  • calitatea înaltă a muncii, precizie, independență
  • cunoașterea limbii germane la nivel de comunicare
  • mașină personală și permis de conducere

Beneficiile dumneavoastră:

  • angajare de lungă durată cu toate beneficiile unui contract de muncă german direct la abakus
  • salariu atractiv: ominouasute - douamii de euro net/lună
  • cazare gratuită, curată şi ordonată, închiriată şi plătită de aba/abakus
  • asigurare medicală, asigurare în caz de accidente, asigurare de șomaj și asigurare de pensie
  • orele suplimentare se plătesc cu un bonus de 25%
  • posibilitatea de avans săptămînal
  • salariu punctual
  • concediu plătit 24-30 zile/an (în dependență de durata angajării)
  • Euro bonus de Crăciun (în dependență de durata angajării)
  • Euro bonus de vacanță (în dependență de durata angajării)
  • persoană de contact și suport în limba română
  • suport la depunerea cererii pentru alocație “Kindergeld” 190€ lunar/copil
  • pachetul social de care puteți beneficia fiind angajat în Germania