Specialist achiziții vehicule rulate - niv Junior

Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Englisch

Einsatzort

Brutto-Gehalt pro Monat

450 - 750 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Autoglobus Timișoara caută să își întregească echipa de Specialiști în achiziții.

Cerințele noastre:

  • Experiență în vanzari (domeniul auto constituie un avantaj);
  • Abilitați excelente de comunicare, orientare spre client și obținerea de rezultate;
  • Capacitate de analiză și sinteză, spirit de echipă, perseverență;
  • Cunoștințe de operare MS Office;
  • Permis de conducere cat. B.

Sarcini și responsabilități:

  • Prospectează piața pentru achiziționarea auto rulate conform politicilor companei (canale de achiziție);
  • Procesează cererile de achiziție venite de pe canalele interne: buy-back, site propriu, clienți showroom;
  • Monitorizează interesul pentru mașini pentru repozitionare preț;
  • Actualizarea permanentă a bazei de date.

 Beneficii:

  • Loc de muncă în condiții excelente;
  • Salariu corect, conform realizărilor;
  • Tichete de masă;
  • Pachet servicii medicale;
  • Concediu de odihnă garantat;
  • Acces la tehnologie modernă.