Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Englisch, Deutsch

Brutto-Gehalt pro Monat

1900 - 2150 €

Diese Stellenanzeige ist nicht mehr gültig.

Descrierea postului:

  • Munca pe postul de sofer C + E (containere si prelata)
  • Incarcarea, transportul si descarcarea rolelor de covoare, iarba artificiala la adrese in Olanda, Belgia, Franca si Germania.
  • Ocazionala deschidere laterala si descarcarea/incarcarea cu ajutorul stivuitorului tip Kooiaap.

Cerinte:

  • Experienta de lucru pe postul de sofer C+E.
  • Nivel comunicativ de limba engleza sau germana.
  • Cardul electronic al soferului si card tachograf.
  • Independenta, precizie si constiinciozitate in indeplinirea sarcinilor incredintate.
  • Disponibilitate.

Va oferim:

  • Salariu de 2000 euro net.
  • Sistem de lucru 6:2 sau 4:2 (saptamani).
  • Angajare cu contract romanesc.

  • Online-Interview
  • Ce experienta aveti in transportul international de marfa?
  • Detineti card electronic si card tahograf?
  • Vorbiti la nivel comunicativ una dintre limbile Engleza sau Germana?
  • Din ce data sunteti disponibil pentru inceperea lucrului?
  • Aveti experienta in transportul containerelor si pe prelata?