Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre), Führungskraft (>10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch, Englisch

Einsatzort

Ich rekrutiere umzugsbereite Kandidaten

Ja

Bellinghausen Fertigungstechnik GmbH angajeaza Programatori CNC pentru productie in Germania.

Cerințe:

- Experiența anterioară în operarea și programarea mașinilor de frezat cu dua axe si strunguri echipate cu comanda CNC prin sistemele Sinumerik 840C si Sinumerik 840D de la Siemens;

- Limba Engleză si/sau limba Germana constituie avantaj.

Descrierea jobului:

- setarea și programarea mașinilor CNC

Beneficii:

- contract de muncă direct în Germania cu toate beneficiile oferite unui cetățean german (alocație pentru minori, bani de vacanță, etc.);

- salariu motivant; compensarea bazată pe performanță și protecția socială într-o echipă internațională;

- angajatorul ofera asistenta si ajutor pentru gasirea unei locuinte si pentru integrarea in comunitate si invatarea limbii germane.

Asteptam CV-ul dvs insotit de scrisoarea de intentie in limba romana, engleza sau germana.