Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre)

Einsatzort

DN6, Timișoara

Responsabilitatile rolului
- Opereaza echipamentele aflate in linia SMT conform instructiunilor de lucru;
- Alimentează maşinile automate SMT cu materiale respectând întocmai necesarul de materiale, documentaţia tehnică şi instrucţiunile de lucru;
- Rezolva defectiunile simple cat si erorile aparute la echipamentele din linia de productie;
- Asigura indeplinirea volumelor de productie planificate;
- Completeaza documentatia specifica procesului de productie;

Cerinte
-Experienta in domeniul de productie, ideal in industria electronica sau in industria AUTO.
- Seriozitate, disciplina si disponibilitate program 3 schimburi.

Beneficii:
- Pachet salarial in functie de performanta
- Prime de performanta si de SMT
- Al 13lea salariu
- Tichete de masa (13 RON)
- Transport asigurat
- Reduceri medicale

Note

Kimball Electronics este un angajator ce ofera sanse egale tuturor candidatilor sai in rolul de interes pentru acestia. Kimball Electronics nu va permite sub nici forma orice act de discriminare si lipsa de demnitate in relatia cu un candidat. Kimball Electronics va asigura un proces echitabil de recrutare bazat pe competente profesionale si rolurile si responsabilitatile locului de munca disponibil.

Va rugam sa luati in considerare factul doar candidatii selectati vor fi contactaii pentru etapele de selectie ulterioare in orice proces de recrutare. Dorim sa va multumim anticipat pentru intelegerea acestui aspect!