Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Einsteiger (0-2 Jahre)

Einsatzort

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
– capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
– rezistenta in situatii de stres
– atitudine pozitiva si constructiva
– bune abilitati de comunicare
– organizat si sistematic
– capacitate de lucru in echipa
– cunostinte PC nivel mediu (MS office Word/Xcel/PP)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
emitere vignete catre transportatori
promovarea produselor si serviciilor companiei

Beneficii

mediu de lucru profesionist
pachet salarial:
salariu fix + bonuri

Descrierea companiei

Smart Diesel este o companie de carburanti care ofera servicii dedicate transportatorilor, romani in principal, atat pe plan intern cat si international. Suntem o companie tanara, cu baze financiare solide si management eficient care introduce in mod inteligent pe piata o noua solutie automatizata de alimentare cu carburant. Serviciile noastre includ carduri de alimentare motorina, carduri taxe de drum, recuperare TVA, toate la preturi competitive si conditii de calitate garantata.

  • Online-Interview
  • Ati folosit pana acum calculatorul la locul de munca sau in alte activitati?
  • Pe o scara de la 1-10, unde considerati ca va situati in ceea ce priveste cunostintele PC?
  • Sunteti dispus sa lucrati in weekend-uri?