Diese Stellenanzeige ist nicht mehr gültig.

Karrierestufe

Höhere Stufe (5-10 Jahre), Führungskraft (>10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Englisch

Einsatzort

Iași; Bacău

Candidatul ideal

Cerinte:
* excelente aptitudini manageriale, de administrare si coordonare;
* adaptare organizationala;
* gandire strategica, logica, capacitate decizionala;
* spirit analitic, cu capacitate de ierarhizare a prioritatilor;
* abilitati de comunicare, relationare si negociere;
* experienta in formarea, coordonarea si motivarea echipeI de lucru;
* cunostintele tehnice in domeniu constituie un avantaj;
* experienta in domeniu minim 5 ani;
* colaborare pe termen lung;
* operare PC: internet, e-mail, word, excel;
* permis conducere cat B.
* domiciliu in Bacau sau Iasi

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* organizarea, coordonarea si gestionarea activitatii service-ului central;
* monitorizarea activitatii service-urilor partenere;
* identificarea si analiza potentialul de dezvoltare;
* organizarea si coordonarea, motivarea si evaluarea echipei;
* gestionarea, implementarea si respectarea procedurilor de lucru;

Beneficii:
* pachet financiar motivant;
* consiliere tehnica si comerciala.