Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Einsatzort

Crailsheim; Mulfingen

Rekrutieren auch aus

Sibiu

CANDIDATUL IDEAL:

Cautam pentru filiala din sudul Germaniei muncitori calificati care au experienta in lucrul la banda intr-o fabrica sau care au o diploma / specializare in domeniul constructiilor metalice / instalatiilor electrice si care vor sa lucreze in fabrica.

CERINTE:
- Limba germana la un nivel mediu este obligatoriu !!
- Se lucreaza in 2 schimburi !!

RESPONSABILITATI:

- montarea si verificarea motoarelor speciale

- verificari calitative la ventilatoarele montate

BENEFICII:

- contract de munca pe durata nedeterminata inclusiv asigurari

- ajutor la gasirea unei locuinte

- ajutor in comunicarea cu autoritatile

- pentru orice intebari sau probleme, o persoana de contact vorbitoare de lb. romana va sta la dispozitie

DESCRIEREA COMPANIEI:
Grupul temPERSO se află printre primii furnizori de servicii de personal in Germania. În special în partea de sud a Germaniei, care este cea mai prosperă din punct de vedere economic, temPERSO furnizează locuri de muncă sigure împotriva crizelor.