Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Brutto-Gehalt pro Monat

4000 - 5000 €

  Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie szwajcarskiegzakładu usług budowlanych  z okolic miasta Zurychi okolice : osoby na stanowisko Monter Ocieplenia . Kandydat musi mieć wyuczony zawód w tym kierunku,lub umiejętność i doświadczenie jako Monter Ocieplenia , zarówakładanie styropianu, jak też strukturyraz musi  mówić po niemiecku w stopniu  umożliwiającym swobodną i zrozumiałą konwersację oraz posiadać auto i narzędzia dla Montera ocieplenia

 UWAGA MOŻE BYĆ TEAM !!!!

Opis / Obowiązki:Praca polega na wykonywaniu prac - układanie ocieplenia  zarówno na budynkach typu domki jednorodzinne, jak też przemysłoweWykonywanie obróbek szpachlowanie, wygładzanie , itpWymiana starego ocieplenia, naprawy  itp

Miejsce pracy: okolice miasta Zurychi inne miasta w okolicy

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminieFERUJEMY
Długotrwała umowa o pracę ze szwajcarskimracodawcą .
Praca jest stacjonarna.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku (7 &ndashk. 180 do 200 godz./ łaca 33-36 Fr/godzinę w zależności od doświadczenie, oraz przygotowania kandydataDieta dzienna 16 fr ch/ godzinęUbezpieczenie

Wymagania:

Wyuczony zawódtechnolog robót wykończeniowychświadectwo SZKOLNE luczeladnika lub mistrza)lub posiadać dobre i długotrwałe doświadczenie przy wykonywaniu prac ociepleniowych
Bardzo dobre doświadczenie przy pracachudowlanejUmiejętność  rozprowadzanie struktury, malowania, szpachlowania itp

Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego, lub angielskiego oraz wiek do 50 lat!!!!!!!! Tak wymaga pracodawca

Konieczny własny samochód do dojazdu z mieszkania do pracy
Gotowość pracy w soboty (jeśli nastąpi potrzeba)
Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy

UWAGA!! Bez znajomości języka niemieckiego, lub angielskiego w stopniu umożliwiającym konwersację prosimy nie aplikowaćZakwaterowanie zapewnione płatne od 700 fr

Wypłata wszystkich nadgodzin, wypłata co tydzień

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią świadectwi z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomosci j. niemieckiego.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy14 948

68 a

22-400 ZamośćCzynne pon-piątek 9-17