Gesprochene Sprachen

Englisch

Brutto-Gehalt pro Monat

1100 - 1600 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Mezőgazdasági munka!

Állatgondozókat (sertés, tehén) és növénytermesztési segédmunkásokat keresünk Dániába!

Dániába keresünk mezőgazdasági munkákra, rövidebb (szezonális) és hosszútávra is munkavállalókat.

Az alábbi feladatokra várjuk a munkavállalókat:

  • Tehenészeket és sertésgondozókat állatfarmokra, gazdaságokba
  • Növénytermesztési segédmunkákra:
  • burgonyaválogatás, burgonyaszedés,
  • egyéb zöldésg- és gyümölcsszedő munkák (eper, borsó, cékla stb.)
  • szántóföld-előkészítő munkák, kapálás

Elvárások:

 - Mezőgazdasági munkákban szerzett tapasztalat

- Segdémunka esetén a tapasztalat előny, de nem feltétel, mivel a feladatok hamar megtanulhatóak

- Alapfokú angol nyelvtudás

- EU állampolgárság
- Kitartás, szorgalom

- Jó fizikum

Előny, de nem feltétel:
- Mezőgazdasági végzettség

- Mezőgazdasági gépek kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- Dániai SIM kártya

- 24 órás ügyelet:

- Dániában bejelentett munkaviszony

- Ingyenes szállás és rezsi

- Utazás megszervezése