MECHANIK SAMOCHODOWY 2200 € na rękę ! (Pkw, Lkw)

Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre), Führungskraft (>10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Brutto-Gehalt pro Monat

2100 - 2300 €

Dla naszych klientów na terenie całych Niemiec - firm z branży spedycyjnej oraz warsztatów samochodowych zajmujących się naprawą i serwisem samochodów ciężarowych i specjalistycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY
OSOBOWE, CIĘŻAROWE, UŻYTKOWE (k/m)
(Pkw-, Lkw-, Nutzfahrzeugmechaniker) Nr. Ref

ZADANIA:

• Przeprowadzanie przeglądów oraz napraw samochodów
• Diagnostyka uszkodzeń i usterek oraz ich usuwanie
• Naprawa układów i podzespołów pojazdów.
• Wymiana klocków i tarcz hamulcowych oraz płynów eksploatacyjnych

WYMAGANIA:

• doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku mechanika
• Znajomość budowy pojazdów ciężarowych i umiejętność ich naprawy
• Samodzielna i dokładna praca, a także niezawodność są dla nas bardzo ważne
• Mile widziany własny samochód do dojazdów do pracy
• Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

• Niemiecką umowę o pracę zawartą na czas nieokreślony
• Możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi taryfami iGZ powiększone o dodatki (diety), ponieważ tylko zadowoleni nasi pracownicy mogą nam zapewnić satysfakcję naszych klientów
• Wsparcie ze strony naszej firmy od pierwszego dnia pracy w Niemczech (również w języku polskim)
• Dla naszych pracowników wyszukujemy i rezerwujemy noclegi – jednoosobowe pokoje z dostępem do kuchni i możliwością przyrządzenia posiłków

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, czekamy na Państwa CV (Lebenslauf najlepiej w języku niemieckim)

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W NIEMICZECH? ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI POZOSTAŁYMI OFERTAMI PRACY

unii, mechanik, mechanik samochodowy, praca, niemcy,