Gesprochene Sprachen

Deutsch

Brutto-Gehalt pro Monat

800 - 1000 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

header

Mecanici  - Reparații Camioane (b/f)

Care urmează să fie încadrați cât mai rapid posibil.
Locații de desfășurare a activității: Bavaria, Hessa și Baden-Württemberg
Clienții noștri provin din sectorul expedițiilor și al atelierelor pentru camioane.

Atribuțiile dumneavoastră:

  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și revizie a vehiculelor utilitare și a vehiculelor speciale, inclusiv a suprastructurilor acestora
  • Lucrări de reparații la nivelul motoarelor și a sistemelor de frânare
  • Operațiuni de diagnosticare
  • Repararea caroseriilor
  • Înlocuirea, respectiv revizia modulelor
  • Efectuarea completă pe proprie răspundere a lucrărilor pe bază de comandă

Avantajele dumneavoastră:

  • Remunerare pe baza normelor tarifare cu spor de acomodare Salariu NET posibil de la 2200,00 € până la 2500,00 €
  • Vă oferim asistență începând cu prima zi de activitate la client, în calitate de trainer.

    Dispuneți de o persoană de contact pentru toate aspectele importante și, de asemenea, dispuneți de un contact direct, personal, care se ocupă de problemele pe care le întâmpinați. Suntem partenerul dumneavoastră pe drumul profesional urmat.
  • Căutăm și rezervăm pentru dumneavoastră spațiul de cazare la locația de desfășurare a activității, în toate cazurile fiind vizate spații de închiriere individuale, dotate cu echipamente de gătit.

 Cerințe:

  • Experiență în domeniul mecanic pentru vehicule utilitare
  • Experiență în sectoarele profesionale menționate mai sus
  • Regim de lucru independent și diligent
  • Deținerea unui permis de conducere categoria C/CE (de preferat)
  • Cunoștințe de limba germană la un nivel conversațional