Anschrift(en) der Stelle

Cluj-Napoca

Seven Wonders Cluj ( Polus, VIVO!! )
Pozitia: Manager Restaurant

• Studii superioare – de preferinta studii economice (turism, management)

• Abilitati de coordonare echipe

• persoana organizata, cu initiativa, dornica de realizari!

• Abilitati excelente de comunicare

• Cunoştinţe utilizare PC, incluzând Microsoft Office

• Gandire pozitiva, energic si sociabil

• Abilitati dezvoltate de comunicare, negociere, organizare-planificare

• Capacitate de a obtine rezultate utilizand metode de lucru profesioniste;

• Cunoaşterea pieţei de alimentatie publica.

• Experienta in pozitie similar prezinta avantaj

Descrierea jobului ;

• Coordonarea activitatilor si personalului din restaurant , bucatarie , si zona de servire

• Modernizarea restaurantului, produselor oferite, meniului oferit

• Masuri de inbunatatire continua a activitatiilor si serviciilor prestate

• Instruiri si implementarea procedurilor de lucru

• Recrutarea si crearea de baza de date cu personal de specialitate astfel incat sa nu existe deficit de personal,

• Relationare cu departamentul de contabilitate, cu furnizorii si alti beneficiari .

Suntem orientati catre dezvoltare personala si profesionala – in care oamenii isi sporesc capacitatea de a obtine rezultatele pe care le doresc cu adevarat in care aspiratiile colective nu sunt ingradite si in care angajatii practica in continuu munca in echipa,

beneficiind astfel de avantajele raportam la valori morale si standarde de lucru performante.

Din 2007 suntem in continua crestere.