Einsatzort

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Ai găsit jobul potrivit daca iți place să lucrezi cu oamenii.
Poți lucra în echipă? Îți place să vinzi? Perfect...
Alătură-te echipei Overmar și trimite-ne CV-ul tău!
Tel:

CERINȚE:
Orientare către clienți;
Orientare către rezultate și detalii;
Spirit comercial, persoană energică, eficientă, cu gândire pozitivă;
Atitudine proactivă, profesională;
Capacitatea de a lucra în echipă, de a colabora, statornică și dornică de evoluție;
Studii medii, cu sau fără experiență.

BENEFICII:
Pachet salarial motivant (salariu fix + bonuri de masă + bonus din vânzări);
Programul full time, flexibil în ture și condiții de muncă deosebite;
Formare profesională și sprijin din partea companiei;
Posibilități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru plăcut;
Siguranța și stabilitatea locului de muncă;

RESPONSABILITĂȚI:
Vânzarea produselor, eliberarea bonului fiscal și încasarea banilor;
promovarea imaginii organizației și a produselor/serviciilor;
participarea activă - strategia de vânzări;
capacitate bună de comunicare și relaționare cu clienții;
capabilă să lucreze atât independent cât și în echipă;
persoană integră (cinstită, corectă) incoruptibilă;
persoană educată, îngrijită, plăcută, activă, cu dicție;
persoană serioasă și punctuală;
programul de lucru este full time:
Luni-Vineri - 8 ore/zi,
Sâmbăta - 7 ore (una da și una nu),
Duminica - închis.

REPREZINTĂ UN AVANTAJ:
Experiența în domeniul vânzărilor;
Calificare ca Lucrător comercial;
Atitudine proactivă, flexibilitate;
Cunoștințe minime de operare PC, SAGA;
Cunoașterea aparatul PayPoint;
Calificarea ca agent în asigurări.

Descrierea organizației:
Organizația este înființată dinspecializată în retail și este în continuă dezvoltare.
Societatea . Overmar . deține un minimarket sub brandul “Magazinul Practic!” având sloganul “Magazinul Practic pentru tine!”
Principalul domeniu de activitate al firmei îl constituie vânzarea mărfurilor/serviciilor către consumatorul final (comerţ cu amănuntul).
Suntem în cautare de persoane cinstite, capabile și hotărâte, dornice să-si formeze o carieră alături de echipa Overmar.