Gesprochene Sprachen

Deutsch

Ich rekrutiere umzugsbereite Kandidaten

Ja

Brutto-Gehalt pro Monat

1500 - 2500 €

Candidatul ideal

Societate comerciala germana, cu activitate în domeniul construcțiilor civile și industriale, angajeaza INGINER CONSTRUCTOR INTOCMIRE DEVIZE LUCRARI in departamentul Tehnic - birou Germania

  • Cunostinte de limba germana – cerinta obligatorie;
  • Absolvent studii superioare - constructii;
  • Acceptăm si tineri absolventi;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Persoana constiincioasa, responsabila si atenta la detalii;
  • Abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

- Intocmeste calculatiile, devizele, ofertele tehnice, grafice de executie si fisele de prezentare pentru cererile de oferta primite.
- Verifica documentatia de executie si semnaleaza diferentele aparute intre documentatia tehnico-economica si situatia din teren;
- Colaborare cu partile implicate in proiect (beneficiari, proiectanti, organe de control, consultant, antreprenori, subantreprenori, furnicori, prestatori de servicii, etc.).