Gesprochene Sprachen

Deutsch

Ich rekrutiere umzugsbereite Kandidaten

Ja

Brutto-Gehalt pro Monat

1500 - 2500 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Candidatul ideal

Societate comerciala germana, cu activitate în domeniul construcțiilor civile și industriale, angajeaza INGINER CONSTRUCTOR INTOCMIRE DEVIZE LUCRARI in departamentul Tehnic - birou Germania

  • Cunostinte de limba germana – cerinta obligatorie;
  • Absolvent studii superioare - constructii;
  • Acceptăm si tineri absolventi;
  • Cunostinte de operare PC;
  • Persoana constiincioasa, responsabila si atenta la detalii;
  • Abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

- Intocmeste calculatiile, devizele, ofertele tehnice, grafice de executie si fisele de prezentare pentru cererile de oferta primite.
- Verifica documentatia de executie si semnaleaza diferentele aparute intre documentatia tehnico-economica si situatia din teren;
- Colaborare cu partile implicate in proiect (beneficiari, proiectanti, organe de control, consultant, antreprenori, subantreprenori, furnicori, prestatori de servicii, etc.).