Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Einsteiger (0-2 Jahre)

Einsatzort

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Manpower recruteaza HOP CONTROLLER pentru unul dintre clientii sai, un important producator de bere, in Buzau.

Se ofera:

- un loc de munca stabil;

- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;

- pachet salarial atractiv;

Cerinte:
-Cunostinte operare PC;
-Permis auto, categoria B;
-Disponibilitate pentru deplasari la nivel national;
-Integritate, capacitate de organizare si planificare, orientare spre obtinerea rezultatelor;

-Studii superioare in curs de finalizare sau finalizate;

Responsabilitati:
-Verificarea indicatorilor cheie de performanta pentru fiecare agent de vanzari conform rutei zilnice;
-Monitorizare locatii din Retail si HoReCa in aria asigurata;
-Evaluarea standardelor ce tin de merchandising, stocuri, promotii, plasari;
-Raportarea rezultatelor conform verificarilor facute;
-Actualizarea informatiei din baza de date clienti.

Pentru detalii suplimentare si depunere CV-uri, va rog sa trimiteti e-mail pe adresa: