Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre)

Einsatzort

Rekrutieren auch aus

Brutto-Gehaltsschätzung pro Monat in Euro

450 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

Területi képviselőt keresünk autó rögzítő termékek (patentok,autóvillamossági termékek,csavarok és egyéb univerzális rögzítő termékek) értékesítése céljából egész Budapest területén.

Főbb feladatok, tevékenységek:

Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek felkutatása és partneri kapcsolat kialakítása

ONLINE vásárlás promoválása

Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése

Beszámolók, készítése a vezetőség számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség

Kiváló problémamegoldó és szervező képesség

Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás

Nyitott, rugalmas személyiség

"B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Értékesítésben szerzett – szakmai tapasztalat

Autóalkatrész piac ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem (Szolgálati autó, táblagép, telefon)

Eladás utáni bónusz

Ha felkeltette érdeklődésed az állásajánlat akkor nézz rá weboldalunkra ahol bővebb tájékoztatást kapsz az értékesíteni kívánt termékekről .

“Gálfi Fixing az autó elemek rögzítője”

Az oldal böngészése után is úgy gondolod,hogy ez a számodra megfelelő állás akkor ne habozz! Jelentkezz!

Üdvözlettel,

Gálfi Fixing csapata