Diese Stellenanzeige ist nicht mehr gültig.

Cuplu administrare mic hotel Germania - Taxe 0

Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Englisch

Einsatzort

Cluj-Napoca; Iași; Hunedoara; Oradea; Craiova; ...weiter

Head-Hunting cauta pentru un mic hotel situat in Alpii Bavarezi:

Cuplu pentru administrarea hotelului

Responsabilitati:
- intampinare turisti,
- transferul turistilor din gara/aeroport,
- prepararea micului dejun,
- mentinerea curateniei,
- raportarea banilor incasati,
- asigurarea unei sederi cat mai placute pentru clienti.

Oferta:
- salariu brut/persoana - o mie doua sute cinci zeci euro/luna,
- cazare gratuita,
- alocatie pentru mancare 100 euro/persoana,
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu linistit si confortabil.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Nici inainte de plecare si nici ulterior.

Plecare doar in cuplu.

Interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Candidatii interesati sunt rugati sa ne contacteze direct.

- experienta minim 3 ani pe o pozitie similara,
- limba engleza la nivel mediu/avansat,
- disponibilitate de plecare rapida,