Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Brutto-Gehalt pro Monat

2000 - 2500 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

DESCRIEREA POSTULUI:

Primiti un contract de munca tarifat conform tarifului german pe termen nelimitat.

Contractul de munca direct la angajatorul german.

Diploma de calificare in domeniu si experienta in domeniu

Capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului

Imaginatie culinara.

Achizitioneaza daca este necesar alimentele pentru pregatirea meniurilor

Organizeaza procesele de lucru in bucatarie si mentine curatenia la locul de munca

CERINTE:

Cunoasterea limbii germane la nivel conversational.

Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta

Spirit de echipa

Nu exista nici un comision sau taxe la noi , insa exista un suport gratuit din partea noastra pentru a te integra cit mai repede și ușor.

Pentru cei interesati, va rugam sa depuneti CV-ul insotit de o poza de buletin.

  • Online-Interview
  • La ce nivel vorbiti limba Germana?