Karrierestufe

Mittlere Stufe (2-5 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch

Anschrift(en) der Stelle

Frankfurt am Main

Rekrutieren auch aus

Budapesta, București

Brutto-Gehaltsschätzung pro Monat in Euro

2300 €

DESCRIEREA POSTULUI:

Experienta in domeniu pentru postul de bucatarpregateste si realizeaza meniurile zilniceAchizitioneaza daca este necesar alimentele pentru pregatirea meniurilorOrganizeaza procesele de lucru in bucatarie si mentine curatenia la locul de munca
CERINTE:

Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (testare prin interviu telefonic)Experienta  intr-un post similarSeriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placutaSpirit de echipa
VA OFERIM:

Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania  Acoperim 60% din costurile cazarii asigurate de angajatorConsiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romanaAsigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si asigurare de pensieSporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legalePosibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucruConcediu 24 de zile pe anPrime de concediu si de CraciunAsistenta in rezolvarea problemelor oficiale in limbile germana si romana (inregistrare, obtinerea unei clase fiscale favorabile, gradinita, alocatie pt. copii etc.)Echipament de lucru si protectie oferite de noi GRATUITAcces usor la locul de munca, asistenta in organizarea calatoriei dumneavoastra in Germania.

Nu percepem nici un fel de comision!!!

Simulte altele….

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul :sau ne puteti trimite CV-ul la adresa: