Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Englisch

Einsatzort

Brutto-Gehalt pro Monat

620 - 750 €

Diese Stelle ist nicht mehr aktiv, aber Sie können Ihre Bewerbung senden

CERINTE:

Experienta in operare date contabile

Abilitati avansate de utilizare a pachetului Microsoft Office

Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

RESPONSABILITATI :

- urmarirea si intocmirea documentelor legate de plati catre angajati, altele decat salariile : deconturi, bonuri de masa/cadou, diurne

- operarea datelor de pontaj salariati

- intocmirea situatiiilor lunare INTRASTAT

- urmarirea foilor de deplasare si operarea datelor GPS pentru masinile firmei

- urmarirea si operarea facturilor de aprovizionare materiale indirecte

- intocmirea si urmarirea documentelor referitoare la relatia cu Administratia de Mediu

Postul este disponibil exclusiv la sediul din Giurgiu.

  • Online-Interview
  • Descrieti experienta relevanta pentru acest job