Karrierestufe

Einsteiger (0-2 Jahre), Mittlere Stufe (2-5 Jahre), Höhere Stufe (5-10 Jahre), Führungskraft (>10 Jahre)

Gesprochene Sprachen

Deutsch, Ungarisch

Ich rekrutiere umzugsbereite Kandidaten

Ja

Brutto-Gehalt pro Monat

2300 - 4600 €

Az ideális jelölt

Ápolói szakképzés, legalább 6 hónapos tapasztalattal.

Ápoló minden ágazatból (kórház, idősgondozás, fizioterápia).

Utolsó éves tanulók.

Követelmények:

- Az általános ápolói tanfolyam sikeres befejezése

- Német nyelvtudás B1 B2 szinten (ha nem tud németül, nem baj! Van egy megoldás számára ingyen)

- Érdekeltség a hosszú távú együttműködésben és a karrierben mint orvosi asszisztens vagy mint nővér a családi vállalkozásunkban és a vágy, hogy megtanulja a németet írásban és beszédben.

Munkaköri leiras

- Alapellátás

- napi kezelésre szánt gyógyszerek biztosítása (tabletták, injekciók stb.)

- Sebkezelés

- Az orvosokkal való kommunikálás és tájékoztatás

- A betegek nyilvántartása és dokumentálása

Ajánlatunk:

- Korlátlan munkaszerződés, az első 6 hónap próbaidő

euro; bruttó havi fizetés kezdő ápolóként (40 órás heti munkaidő)

euro; bruttó havi fizetés a tapasztalt nővér számára (40 órás heti munkaidő)

- vasárnapok, ünnepnapok és túlórák külön fizetve

- évi 26 napos szabadság

- Elkísérjük Önt és segítünk Önnek a helyi hatóságoknál, hogy megkapja az összes dokumentumot

- Az Ön szerződésében a szabad lakások előnyeit élvezheti

- Segítünk abban, hogy lakásokot találjunk az Ön igényei szerint, ha Németországba költözne acsaládjával

- Átvesszük az utazás költségeit vagy szolgálati autót biztosítunk

- Intenzív német nyelvtanfolyamot tartunk a saját akadémiánkba, hogy elérje a B2 szintet

- Az oklevelek és bizonyítványok elismerésére való költségeket szintén vállaljuk

- Az orvosi bizonyítvány és az erkölcsi bizonyítvány költségeit vállaljuk

- A tavalyi promóció diplomásai számára, a diplomák kiadásáért járó költségeket átvesszük

- Az utolsó évesek számára, akik szerződést akarnak velünk kötni tanulmányaik után, az utlsó évre szóló tandíjjat vállaljuk.

A vállalat leírása

A DategoCare a Németországi munkaerőpiac egyik legfontosabb munkáltatója, amely egészségügyi áplókra szakosodott.

Specifikusságunk biztosítja, hogy pontosan felkészítsük a munkahelyére, és mindent megteszünk annak érdekében, hogy csapatunkkal sikeresen kezdjen és hosszú távú szakmai sikereket érjen el.

Ha érdekeli önt a biztonságos és stabil munkahely, a pénzügyi nehézségektől mentes jövő Németországban, valamint a betegek meggyógyítása az ön támogatásával, akkor lépjen velünk kapcsolatba.