Victor Kantor

Cluj-Napoca,

Bewerben Follow

Companie specializată în comercializarea vopselelor auto, oferă spre ocupare un post de Vanzator.

Cerinţele candidatului:
 Studii medii/superioare;
 Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
 Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit -cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
 Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
 Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  Fluenţă verbală;
 Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
 Loialitate şi confidenţialitate;
Descrierea postului :
Preparare vopsele;
 Comenzi catre furnizori si/sau depozitul central;
Asigură un flux informaţional eficient între managerul de zona, departamentele din cadrul sediului central şi punctele de lucru;
Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
 Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail;
 Înregistrarea documentelor interne (avize, facturi) şi distribuirea lor către departamentele respective;
 Menţinerea relaţiilor cu furnizorii;
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;

Pachet salarial/beneficii:
 Pachet salarial atractiv;
 Telefon de serviciu;
 Posibilităţi reale de promovare;
 Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

Candidaţii interesaţi pot trimite un Curriculum vitae la următoarea adresă de e-mail

 Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceş candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţ îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

Dieser Arbeitgeber hat zur Zeit keine aktiven Stellen.