Nemeth István

0.00 von 0 Bewertungen

Szatmár utca, 58, Budapesta,

Pozíció leírás:

Cégünk több mint 30 éve megbízhatóan javítja meglévő és új ügyfélkörének autóit minden területen (vizsgára felkészítés, gumicsere, karosszéria munkák, ügyintézések). Olyan Autószerelő szerelő munkatársat keresünk csapatunkba, aki elhívatott, szakmáját szerető, önállóan végzi és teljesíti munkáit és a munkájához tartozó feladatokat. Szakirányú végzettségű, pályakezdő kollégáknak jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- bármilyen márka csoporthoz tartozó gépkocsik javításainak elvégzése
- műszaki vizsgás gépkocsik felkészítése

- gumicsere

- besegítés a kollégáknak
- jármű-diagnosztika

Elvárások:

- szakirányú végzettség
- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
- precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

- Fix jövedelem.
- kulturált, kiváló felszereltségű munkahely
- Barátságos csapat
- Hosszú távú munka

- Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Pályakezdő/friss diplomás

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1142, BUDAPEST Szatmár utca 58.

Dieser Arbeitgeber hat zur Zeit keine aktiven Stellen.