MATEI D. NICOLAE-MARIAN - EXECUTOR JUDECATORESC

3.00 von 1 Bewertung

Strada Dianei, București,

Bewerben Follow

consilier juridic in cadrul BEJ MATEI NICOLAE MARIAN

CANDIDATUL IDEAL:
absolvent licentiat in drept,
- cunostinte de drept civil;
- gandire logica si anticipativa, atentie la detalii, o foarte buna organizare, excelente abilitati de comunicare, putere de concentrare si capacitate de sinteza;
- foarte bune abilitati de lucru in echipa;
- bune cunostinte de operare PC
- capabil sa respecte dead-line
- ATENTIE in redactarea documentelor
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- redactarea actelor de procedura;
- urmarirea dosarelor la instantele judecatoresti;
- actualizeaza permanent informatiile referitoare la noile modificari de legislatie si pune la dispozitie catre persoanele interesate din organizatie noile informatii si implicatii pentru activitatea acestora;
- tine evidenta documentelor juridice;
- gaseste solutii pentru executarea optima si in timp a sarcinilor atribuite;
- activitatea angajatului se va desfăşura la sediul biroului şi va consta în gestionarea dosarelor de executare şi întocmirea procedurilor specifice, în termen şi cu respectarea dispoziţiilor legale.

Pe această cale angajatul va dobândi solide cunoştinţe teoretice şi practice de drept civil şi drept execuţional civil şi va beneficia de un loc de muncă stabil într-o echipă modernă, dinamică şi prietenoasă.

Pachetul salarial si alte beneficii se discuta in cadrul interviului.

Dieser Arbeitgeber hat zur Zeit keine aktiven Stellen.