Elite Car Service SRL

0.00 von 0 Bewertungen

București,

Elite Car Service cauta Receptioner Service Auto Multimarca.
Daca ai experienta in domeniu de minimum 3 ani, stii sa identifici problemele autoturismelor intrate in service si piesele auto de care clientul are nevoie pentru ca masina sa fie "cea mai cea" de pe sosea, atunci te asteptam la un prim interviu.

Esti candidatul ideal daca:

ai studii superioare finalizate (specializarile Autovehicule rutiere sau Transporturi constituie avantaj);
ai cunostinte operare PC;
ai abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
ai cunostinte tehnice de baza in domeniul auto;
ai pasiune pentru munca si orientare catre clienti;
ai spirit organizatoric si dorinta de invatare si dezvoltare profesionala;
ai seriozitate si capacitate de integrare intr-un colectiv tanar, dinamic, profesionist;
vorbesti limba engleza la nivel mediu;
ai permis de conducere categoria B (conditie obligatorie).
Responsabilitatile postului:

mentinerea constanta a relatiei cu clientii societatii, consilierea acestora cu privire la stadiul lucrarii, finalizarea reparatiei;
informarea clientilor in legatura cu produsele si serviciile oferite de societate;
programarea clientilor conform graficului de activitate;
intocmirea facturilor fiscale;
realizarea receptiei fizice a autoturismelor in service;
monitorizarea permananeta a gradului de satisfactie a fiecarui client.
Salariu motivant, negociabil in functie de experienta si abilitati.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Mediu de lucru profesionist, intr-un colectiv tanar.
Program de lucru: Luni - Vineri: 09:00-18:00
Sambata si Duminica - Timp pentru Odihna

Dieser Arbeitgeber hat zur Zeit keine aktiven Stellen.